logo
Almina Web Tasarım Hizmetleri 2008 yılından beri sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Logo Tasarımı

Web Tasarım Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Google Analitik

Google Adwords

0539 624 0544

info@alminatasarim.com

Ümraniye / İSTANBUL

0539 624 0544

Ümraniye / İstanbul

Top

Tabelacı

Tabelacı

Büyük bir heves ile açtığınız işyerinizin tabelası için en iyi tabelacıyı bulmak zor iştir.

Tabelalar sizin işyerinizde göze çarpan ilk unsurdur. Yeni başlangıçlarda her zaman ilk bakışta görülen görüntülerin akıllarda yer ettiği göz önünde bulundurulduğunda, tabelalarınızın ne derece önemli olduğu, sektörünüze uygun tabelaları seçmeniz, doğru hedef kitlesine ulaşmanız daki en önemli yardımcı unsurlarından biridir.

Mesela cafe ve restaurant tabelasının ışıksız olması ve beklenen ilgiyi göremez. Fakat yemek, tatlı, dondurma gibi ürünlerin fotoğrafları ve uygun fon ile tasarlanmış güzel bir yazı ile hazırlanan tabela dükkan önünden geçen müşterilerin ilgisini her daim çekmeyi başaracaktır.

Tabela konusuna verebileceğimiz bir başka örnekte eczaneleri ele alabiliriz. Özellikle gece geç saatlerde ihtiyaç duyulduğunda eczanelerin bulunmasını kolaylaştırmak için ışıklı tabelalara büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır.Zira gecenin karanlığında ışıksız tabelası olan bir eczane yeterince dikkat çekmeyebilir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda işyerlerimize astığımız tabelaların önemini bir defa daha anlamış bulunuyoruz.

Tüm bu sebepleri göz önüne alırsak istanbul’ da en iyi tabelacı ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayacağınızın garantisini verebiliriz. Toprak Reklamda çalışan tüm tabela ustaları yeni görevlerini beklemekte.

ALO TABELACI: 0546 736 7217

E-POSTA: info@toprakreklamtabela.com

İstanbul Tabela Modelleri – Tabelacı

https://www.toprakreklamtabela.com/tabelaci

Tabela Modelleri

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.