E-Ticaret Fiyatları

E-Ticaret birçok şirket için kurtuluş olmuştur. Bir çoğu ise sonu hüsranla biten kötü bir deneyim. Fakat E-Ticaret 'te aslında kendi kaderinizi belkide kendiniz belirlersiniz. Nasıl mı?

E-Ticarete başlarken yanınızda bir danışman olursa her zaman bir adım öndesiniz demektir. E-Ticaret herkesin anlattığı aç bir site kazanırsın. Çorap koysan gider. Hem ne maliyeti olacak ki sana?

İşte E-Ticarete böyle başlarsanız sonunuz %80 hüsran olacaktır. E-Ticaret bebek gibidir. Hem özen ister, hemde tecrübe. Yeni doğan bebeğe nasıl ki anneanane ve babanne hızlı ve pratik bir şekilde bakabiliyor ve kızına tüm tecrübelerini aktarıyorsa, eticarette aslında böyledir.

Sitenize bir dönem yardım edecek birileri gerekir.

Satın alacağınız paket, sunucu, ürün girişleri, kargo ve yüzlerce sorunu sizin için hızlıca halledebilecek birisi gereklidir.

Biz ise Türkiye 'nin önde gelen E-Ticaret altyapısı geliştiricilerinden İdeasoft 'un Ümraniye bayisiyiz. Sizlere her konuda yardımcı olabilir, DEMO sunabilir ve A 'dan Z'ye E-Ticaret konusunda tüm ihtiyaçlarınıza bir çözüm sunabiliriz.

 

Sizde hala karar veremediyseniz detaylı bilgi için bizi arayın! 0850 309 60 17