logo
Almina Web Tasarım Hizmetleri 2008 yılından beri sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Logo Tasarımı

Web Tasarım Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Google Analitik

Google Adwords

0539 624 0544

info@alminatasarim.com

Ümraniye / İSTANBUL

0539 624 0544

Ümraniye / İstanbul

Top

E-Ticaret

E-Ticaret Hakkında Genel Başlıklarımız,

  • Neden İdeasoft E-Ticaret Bayisiyiz?
  • Kendimize Ait E-Ticaret Yazılımımız Var mı?
  • WordPress Ecommerce Altyapısı İle İlgili Çalışmalarımız Var mı?

– Neden İdeasoft E-Ticaret Bayisiyiz?

İdeasoft Altyapısını Türkiye genelindeki eticaret sitelerinin neredeyse %60 ‘lık bir kısmı kullanmaktadır. İdeasoft yıllardır sadece eticaret sistemini geliştirmek ve özellikle google optimizasyonu ile alakalı çalışmaları için oluşturmuş olduğu ARGE ekibi ile dünya standartlarında iş çıkarmaktadır.

6000 üzerinde referansı ve güvenlik konusunda en az sorun ile gönülleri fethetmeyi başarmıştır. Bir  E-Ticaret paketini 500TL ‘sınada yaptırabilirsiniz. 5000 TL ‘sınada, Peki ya buradaki fark nedir?

Atalarımızında söylediği gibi ucuz etin yahnisi yavan olur 🙂 Yani özellikle eticaret işine girecekseniz ücretinden önce güvenliğini, alacağınız web alanını ve size verilen trafiği baz alarak ilerlemelisiniz.

ETicaret paketlerinde hazır onlarca tema bulunmaktadır. 15 günlük deneme paketimize başvurarak size uygun olan temalara bakmanızı öneririm. Size uygun tema yoksa yada tasarımınızın size özel olmasını istiyorsanız ozaman ideasoft konsept tasarımlar size uygun olacaktır. Paketler aşağıdaki gibidir.

IdeaKonsept #1

Siteniz için 1 adet logo tasarımı ile birlikte tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel tek sayfalık bir arayüz tasarımı yapılır, vitrin görünümleri ve buton temaları ise standart temalardan uygun olan şablonlardan kullanılarak arayüz kodlaması tamamlanır.

IdeaKonsept #2

Konsept 1 paketinden farklı olarak 3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Tema tarafında, arayüz tasarımıyla uyumlu vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir.

 

IdeaKonsept #3

Konsept 2 paketinden farklı olarak tema tasarımı tarafında ekstra bir giriş sayfası tasarımı yapılmaktadır. Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; temayla uyumlu slider, tablı carousel vitrinler, ürün veya kategorilere özel banner alanları ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır. Alt yapısal mast alanlar, tasarım hizmeti kapsamında değildir. Bu hizmetlerin dışında talep edeceğiniz tüm detaylar için (örn. özel dinamik sayfa tasarımları, özel kategori sayfa tasarımları, vb.) ekstra hizmet bedeli talep edilebilmektedir.

 

IdeaKonsept Monte

Monte hizmetimiz, tasarımları hazır olup, sisteme entegresini yaptırmak isteyen müşterilerimiz için geçerli olan bir hizmettir. Mevcut tasarımlar, tasarım departmanımız tarafından detaylı olarak incelenir. Tasarımlar sistem altyapımıza uygun ise direkt uygulanır. Eğer sistem altyapımız ile uyumsuz ise, altyapıya uygun biçimde düzenlenme sürecine alınır. Son olarak HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir. Fiyatlandırması gelen tasarım göre değişiklik göstermektedir.

 

Idea Mobil Konsept

IdeaSoft Mobil E-Ticaret Modülünü kullanan site sahiplerine özel olarak sunulan bir hizmettir. Mobil E-Ticaret Modülü içerisinde gelen standart tasarım seçeneklerinin dışında, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşterilerinize profesyonel bir kullanıcı deneyimi sunan özel mobil tasarım hizmetidir. Kreatif ekibimiz tarafından tüm tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu çalışacak şekilde hazırlanarak size özel uygulanır.

Hangi paketi alırsanız alın sözleşmeyi imzaladıktan 1 saat sonra ürün girişleri yapabileceksiniz ve asla vakit kaybı yaşamayacaksınız.

 

– Kendimize Ait E-Ticaret Yazılımımız Var mı?

Kendimize ait bir eticaret yazılımımız mevcuttur. Altyapı olarak laravel kullanmaktayız.

Digitexa ve Almina Tasarım ortaklığı ile size özel bir çözüm için iletişime geçebilirsiniz.

 

– WordPress Ecommerce Altyapısı İle İlgili Çalışmalarımız Var mı?

WordPress eticaret sistemleri hakkında çalışmalarımız ve teknik desteğimiz mevcuttur. Ayrıca google shopping reklamları çalışmalarımız vardır.

E-Ticaret danışmalığı için şimdi randevu talep edin.