logo
Almina Web Tasarım Hizmetleri 2008 yılından beri sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Logo Tasarımı

Web Tasarım Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Google Analitik

Google Adwords

0539 624 0544

info@alminatasarim.com

Ümraniye / İSTANBUL

0539 624 0544

Ümraniye / İstanbul

Top

Cami Kapısı Brandası

Cami Kapısı Brandası

Camiler genelde gökkubbe şeklinde dekore edildiklerinden dolayı  yukarıdan camiye soğuk hava girişi engellenmektedir. Yukarıdan giremeyen soğuk hava caminin açık yan kısımlarından içeri sızmaya çalışır. Bu da caminin sıcaklığını olumsuz şekilde etkiler.. Bu soğuk havanın içeri sızmasını engellemek için ise kaliteli ve hava geçirmeyen cami brandası serilmesi şarttır. Kaliteli cami kapısı brandalarının birkaç önemli özelliği vardır. Bu özellikleri sıralamamız gerekirse:

KALIN OLDUĞU İÇİN SOĞUK HAVAYI GEÇİRMEZ

Brandaların beklenen etkiyi göstermesi için kalın olmaları gerekiyor. Kalın olmayan brandalar çok soğuk yerlerde bir işe yaramaz. Mesela ülkemizin en soğuk ili olan Erzurum’daki camilere kesinlikle en kalın brandalar kullanılmalıdır. Aksi takdirde kış aylarında -20 derecelere bulan soğuk havalarda o brandalar dayanamaz ve kopar. Nerede yaşarsanız yaşayın cami içerisine soğuk havanın girmesini engellemek için kalın brandaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Tamamen deri ve el işçilikli

Firmamız  cami brandaları konusunda ülkemizdeki en kalın brandaları üretmektedir. Özellikle işinde profesyonel ekibi  sayesinde kısa bir süre içerisinde caminize en uygun brandayı hizmetinize sunacaktır. Sizden gelecek talebin hemen ardından işinde uzman personellerimiz en kısa sürede gelip cami kapısının ölçülerini alacaklar ve kısa bir zaman içerisinde tüm hazırlıkları tamamlayacaklardır. Firmamızın  en büyük avantajlarından birisi de işini çok hızlı yapıyor olmasıdır. Bu sayede herhangi bir ara vermeye gerek duymaksızın bir yandan camide namazınızı kılabilir diğer yandan da bizim takım arkadaşlarımızın branda çekişine izin verebilirsiniz. Öğle ve ikindi namazları arası branda takılması için en ideal zaman dilimidir. Firmamız da zaten branda takma işini öğle ve ikindi aralarında gerçekleştirmektedir.

 

Share
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.